0
0

درخواست طراحی سایت

 

قیمت طراحی سایت با توجه به ماهیت و عملکرد آن متفاوت است، باید توجه داشته باشید طراحی سایت با دو روش کد نویسی و سیستم های مدیریت محتوا قابل انجام می باشد.

در طراحی سایت از طریق کد نویسی پایه و اساس طراحی از طریق کدنویسی اختصاصی با زبان های برنامه نویسی تحت وب از جمله PHP انجام می شود، که با توجه به زمان بر و اختصاصی بودن آن هزینه های بالاتری نسبت به طراحی از طریق سیستم های مدیریت محتوا دریافت می شود، در طراحی سایت از طریق سیستم های مدیریت محتوا، طراحی با سیستم هایی نظیر وردپرس و جوملا قابل انجام است که طراح پس از نصب این سیستم ها بر روی هاستینگ میزبان وب طراحی را بدون کدنویسی انجام می دهد و در مواردی که در سایت کمبودی احساس کرد آن موقع با کد اختصاصی خود کمبود آن را جبران می کند.

 

امروزه حدود 70 درصد سایت های دنیا از طریق سیستم مدیریت محتوای قدرتمند وردپرس طراحی و پیاده سازی شده اند، باید توجه داشت قیمت طراحی سایت از طریق سیستم های مدیریتی هزینه پایین تری نسبت به سایت هایی که از پایه کدنویسی شده اند دارند، با توجه به این موضوع شرکت هایی با توجه به عدم آگاهی مشتریان نسبت به این موضوع هزینه های گزافی از آن ها دریافت می کنند، تیم افسون وب با ارائه قیمت های مناسب و بالاترین مطلوبیت تمام توان خود را برای رضایتمندی مشتریان به کار گرفته و رضایت مشتریان جزو اولویت این مجموعه می باشد.

 

 

میانگین قیمت طراحی سایت

ممکن است در اثر قیمت‌های به شدت متفاوت شرکت‌های طراح سایت گیج شده باشید. متاسفانه در کشور ما قانون واحد و نظارت صحیحی در تدوین میزان قیمت طراحی سایت، بر فعالان این صنعت صورت نگرفته است. آکادمی طراحی سایت افسون وب در این صفحه، تلاش کرده است تمام آنچه مرتبط با قیمت دهی پروژه های طراحی وب است، را شفاف توضیح دهد. هم قواعد معمول صنعت طراحی سایت کشور و دنیا را و هم سیاست های اختصاصی آکادمی افسون وب را. اگر برای مطالعه این صفحه قدری وقت صرف کنید، به بهترین نحو روی موضوع قیمت پروژه طراحی سایت و مزنه طراحی سایت، توجیه و صاحب ملاک خواهید شد تا بتوانید سره را از ناسره تشخیص دهید.

بهترین طراحی گرافیکی قیمت طراحی سایت پشتیبانی فنی و محتوایی را از افسون وب بخواهید

مبلغ هزینه طراحی سایت

مبلغی که بابت طراحی گرافیکی صفحه نخست و صفحات داخلی وب سایت و ورود داده ها و نصب سیستم مدیریتی و کانفیگ آن به طراح سایت پرداخت می کنید. قیمت طراحی سایت توسط آکادمی افسون وب از 5 تا 100 میلیون تومان متغیر است.

مبلغ هزینه ثبت و تمدید دامنه

هزینه ای که بابت ثبت یک دامنه اینترنی یا www.example.com به سرویس جهانی ثبت دامنه می پردازید که با توجه به پسوندهای آن نظیر ir - com و ... از 30 تا 800 هزار تومان متفاوت است.
مواعد پرداخت: سالیانه
مدت اعتبار: 1 سال تا 5 سال

مبلغ هزینه میزبانی و هاست

مبلغی که بابت میزبانی نرم افزار و محتوای سایت روی یک سرور اینترنتی دائما روشن به شرکت هاستینگ می پردازید.
محدوده مبلغ : از 1 تا 6 میلیون تومان
مواعد پرداخت : سالیانه
مدت اعتبار : معمولا تا یکسال اما امکان تمدید دو یا سه ساله هم هست.

هزینه پشتیبانی

مبلغی که بابت دریافت خدمات پشتیبانی، رسیدگی به امور فنی و زیرساختی سایت، پاسخگویی سوالات تان و حل مشکلات محتمل به طراح وب خود، می پردازید.
محدوده مبلغ : 10 میلیون تومان
مواعد پرداخت : سالیانه
مدت اعتبار : یکسال
پرداخت به : طراح وب

اصول قیمت گذاری افسون وب

قائل بودن تمایز بین پول سفید و پول سیاه

به قول کسبه قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را به حق، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، سر سفره پدر و مادر بزرگ شده‌ایم و نان حلال خورده‌ایم و بین پول سفید و پول سیاه تفاوت قائلیم. فهمیده‌ایم که اگر کاری که برای مشتری انجام میدهیم، به علت بروز خطا یا کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما، مورد رضایت باطنی وی واقع نشود و دردی را از او دوا نکند و برایش مفید واقع نشود، پولی که از گرفته‌ایم سفید نخواهد بود و به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد.
باور کرده‌ایم نزدیکترین راه به موفقیت و سودآورترین روش کسب و کار، درستی و صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است و فطرت های پاک مردم و مشتریان، به خوبی و بسیار قوی، بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

قیمت دهی بر اساس پروژه، نه جیب مشتری

آنچه برای ما مهم است، ابعاد کار و دامنه تعاریف پروژه مشتری است که البته میزان بزرگی یا کوچکی انتظارات مشتری از سایتش، در بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت کار او موثر است.
لذا ما کاری به عرض و طول تشکیلات مشتری، میزان شهرت یا صاحب نامی برند او، دامنه سود یا درآمدها و دارایی های او و در یک کلمه ابعاد جیب و میزان توان پرداخت او نداریم.
ای بسا که برندی صاحب نام یا تشکیلاتی ثروتمند پروژه ای کوچک بخواهد و ای بسا یک شخص بدون اسم و رسم قبلی، وب سایتی بزرگ و پر از قابلیت تقاضا کند.
ما ابعاد کار و زحمتی که برای پیاده سازی سایت بایست متحمل شویم را می‌سنجیم و البته شأن مشتری و برند او و سطح انتظارات و توقعاتش را در نظر میگیریم اما اینکه پروژه واحد را، به دو مشتری، دو جور اعلام قیمت کنیم، غیر اخلاقی می‌دانیم و این‌ کار را نمی‌کنیم.

عدم تقاضای زمان و هزینه اضافی از مشتری

بر خود لازم دانسته‌ایم وقتی پروژه را می‌سنجیم و تخمین زمان و هزینه اعلام می‌کنیم، سعی کنیم تحت هیچ شرایطی در آینده و حین اجرای پروژه، اضافه زمان یا اضافه هزینه از مشتری تقاضا نکنیم. زیرا این مهم را حق مشتری میدانیم که بتواند روی بودجه و زمان خود برنامه ریزی کند و ارتکاب به این عمل زشت را ،خلاف اخلاق کسب و کار می دانیم.
بر همین اساس با تلاش فراوان زیرساخت هایی را به وجود آورده ایم که مطمئن شویم تمام ابعاد پروژه برای ما روشن شود و مکانیزم هایی را ساخته ایم که محاسبات ما نظام مند و سیستماتیک باشد تا امکان بروز خطا و فراموشی و نسنجیدگی، حتی الامکان، سهوا یا عمدا، پیش نیاید. تنها موارد مشمول تقاضای اضافه هزینه آتی، مواردی است که مشتری خودش هم قائل است روز اول و در فرایند نیازسنجی ما مطرح نکرده و به تازگی بروز کرده است.

مشخصات سایت درخواستی خود از جمله نوع آن (شرکتی، شخصی، پزشکی، فروشگاهی و…) و المان های آن را به صورت کامل در قسمت توضیحات درج نمایید،  حداکثر پس از 24  ساعت درخواست شما بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

 

توجه داشته باشید قیمت اعلام شده تنها هزینه طراحی سایت می باشد و هزینه پشتیبانی آن براساس نیاز مشتریان متغیر است.

 

پشتیبانی سایت ها به دو دسته پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی دسته بندی می شود که در صورت درخواست شما انجام خواهد پذیرفت.

 

پشتیبانی فنی شامل رفع نواقص فنی سایت مانند از دسترس خارج شدن آن و پشتیبانی محتوایی شامل پست گذاری و بهبود سئو برای موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد.